Bolt získává zlato a Kanada se synchronizuje 9. den olympijských her - SheKnows

Pokud držíte krok s olympijskými hrami, budete vědět, že dnes byl den, kdy jste měli oči na trati (a vodě) a ani na vteřinu s nimi nepohnete!

Bolt vyhrává zlato a Kanada získává
Související příběh. Tým GB: 6 věcí, které byste měli vědět o týmu olympijských her 2016

Usain Bolt je nejrychlejší muž na světěBolt to dělá znovu

Pokud jste to ještě nečetli na Facebooku nebo Twitteru Usain Bolt získal zlato ve finále mužů na 100 metrů, pak jste to teď slyšeli! Ano, hrdý jamajský sportovec dokázal, že odpovídá svému jménu a tréninku, poté, co v závodě zaťatém zuby s časem 9,63 sekundy skončil první. Usaina na stupních vítězů následoval Jamajčan Yohan Blake, který bral stříbro, a Američan Justin Gatlin, který bral bronz.

A pokud jste si nevyzkoušeli sféru Twitteru, která momentálně bzučí vzrušením z výhry, nezapomeňte se na ni podívat i s ohledem na královskou krásku Princ Harry tweetoval upřímnou gratulaci se slovy: „#TeamJamaica pouze na jednu noc. Dobrou noc a Bůh žehnej #Bolt. “ Princ Harry také tweetoval dokonalý foto-op obrázek, jak má na sobě jamajský atletický dres a žertem běží na závodní dráze se samotným Usainem Boltem. Můžete říci naprosto rozkošný?

Ale nebyli to jen muži, kteří předváděli svou super rychlost. Ženy v běhu na 400 metrů soutěžily a Sanya Richards-Rossová z Ameriky brala zlato se značkou 49,55. Následovala ji Christine Ohuruogu z Velké Británie, která získala stříbro a americký DeeDee Trotter, který získal bronz.

Kanadští synchronizovaní plavci v Londýně 2012Kanada je synchronizována

Nebylo to první místo pro kanadské synchronizované plavecké duo Marie-Pier Boudreau Gagnon a Élise Marcotte, ale Domorodci z Montrealu z Quebecu byli šťastní, že udělali čtvrté místo v technickém duetu synchronizovaného plavání soutěž. Půvabné dámy získaly 94 500 bodů a skončily hned za Ruskem, které bylo na prvním místě, Čínou na druhém místě a Španělskem na třetím místě. Marie-Pier a Élise budou mít v pondělí další příležitost předvést svůj talent pod vodou další duet, který bude volným stylem a jejich dva součty se sečtou dohromady pro kombinézu skóre. Jsme si jisti, že se všichni nemohou dočkat, až je znovu ukážou světu. Pojďte si pro ně, dámy!

Foto Usaina Bolta s laskavým svolením WENN.com. Foto Marie-Pier Boudreau-Gagnon a Elise Marcotte s laskavým svolením Kanadského olympijského výboru, které pořídil Mike Ridewood.

Zlato pro Kanadu na olympijských hrách v Londýně 2012!
Olympijské hry v Londýně 2012: 2. den - Kanada vítězí!
Slavnostní zahájení olympiády - prvotřídní!