Hottie Ryan Lochte jde o zlato č. 2 - SheKnows

Michael Phelps upustil závod na 200 metrů volný způsob. Will kolega americký Ryan Lochte v pondělí večer získat další zlatou medaili?

Hottie Ryan Lochte jde pro zlato
Související příběh. Tým GB: 6 věcí, které byste měli vědět o týmu olympijských her 2016
Ryan Lochte pokus o zlatou medaili na 200 metrů volný způsob.

americký Ryan Lochte pokouší se dnes v Londýně 2012 o druhou zlatou medaili Olympiáda. V pondělí večer ve 20 hodin EST Lochte bude plavat 200 metrů volný způsob. The Associated Press hlásí Lochteovy tváře tvrdá mezinárodní konkurence: Sun Yang z Číny, Park Tae-hwan z Jižní Koreje, Yannick Agnel z Francie a současný držitel světového rekordu Paul Biedermann z Německa.

Četná média tvrdí, že Lochteho pokus o zlato na 200 metrů volný způsob je zatím jeho nejdelší-zejména proto, že Francouzský Agnel porazil Lochteho v neděli na štafetě 4 × 100 volný způsob. Francie si odnesla zlato, zatímco Lochte a Phelps si odnesli stříbro.

The Huffington Post zprávy Lochte a Sun Yang byli dva nejlepší plavci v neděli během kvalifikace na 200 metrů volný způsob: Sun Yang přišel v 1 minutě, 46,24 sekundy, ale Lochte „táhl“ za 1 minutu 46,45 sekundy. Agnel (Francie) byl těsně za Lochte s 1 minutou, 46,60 s. Ani tváří v tvář napjaté konkurenci nevypadal Ryan Lochte na otázku o svých kvalifikačních časech ve stresu. "Šel jsem spát až ve dvě hodiny ráno, takže jsem trochu unavený, ale bylo to plavání před přípravou, takže si s tím příliš starosti nedělám."

Sedmadvacetiletý Lochte v současné době vlastní osm olympijských medailí: čtyři zlaté, dvě stříbrné a dvě bronzové. Většina odborníků souhlasí s tím, že dnešní závod na 200 metrů volným stylem bude pravděpodobně překážkou mezi Lochte a Agnelem. Lochte dosud získal dvě medaile na olympijských hrách v Londýně 2012: zlatou medaili na individuální trati na 400 metrů a stříbro na štafetě 4 × 100.