Další dvě medaile pro Kanadu a nové rekordy! - Ví

Dnes jsme hrdí na náš tým Kanada, přičemž do naší bilance byly přidány další dvě medaile. Navíc souhrn dne s medailemi pro Čínu a novými rekordy pro běžce!

Další dvě medaile pro Kanadu a
Související příběh. Tým GB: 6 věcí, které byste měli vědět o týmu olympijských her 2016
Desiree Scottová

Věříš tomu? Je 13. den Olympiáda! Zatížení, které je třeba dohnat: další dvě medaile pro vlast, nějaké zlato pro Rusko a Čínu a také nový světový rekord keňského běžce.

Fotbal

Pro Kanadu to byl začátek fotbalového dne. Naše dámy porazily Francii 1: 0 o bronzovou medaili-jak bylo slíbeno-, že nakonec úspěšně získaly místo na stupních vítězů, ale ne bez výzev. Tento tým je nyní fotbalovou silou s divokou pověstí.

"Byli prostě pozoruhodní." Byli posedlí, “uvedl John Herdman, hlavní trenér týmu. "Doufám, že si teď můžeme jen odpočinout, užít si tu chvíli a připravit se na rok 2016."

Zápas

Další pódiové umístění získala Tonya Verbeek, která získala stříbrnou medaili v zápase žen, 55 kilogramů. Zlato získala japonská Saori Yoshida, bronz kolumbijská Jackeline Renteria Castillo a Yuliya Ratkevich z Ázerbájdžánu. Verbeek to bude potřetí na stupních vítězů v její olympijské kariéře, když získala další stříbrnou medaili na olympijských hrách 2004 a bronz v roce 2008. Kanadská bilance medailí sedí

purdy v 16.

Ruská záře je dnes hrdá poté, co 21letá Natalia Vorobieva působivě připnula svého protivníka, pětkrát mistryně světa Bulharka Stanka Zlateva Hristová, v zápase o zlatou medaili v zápase žen 72 kilogramů finále. Hristové zůstalo stříbro, Španělsku Maider Unda a Kazachstánu Guzelovi Manyurovi bronz. Surová energie právě tam. Dobrá práce, dámy!

Plavání

Další zlato pro Čínu, země opět vlastní plavecký zápas. Chen Roulin je špičkovým psem od kvalifikačních kol a znovu prokázala své dovednosti ve finále s celkovým skóre 422,30, čímž získala druhou zlatou medaili v Londýně 2012. Abychom uvedli toto neuvěřitelné skóre na pravou míru, stříbrná medaile byla udělena 16leté australské potápěčce Brittany Brobenové, která, ač byla Chenovi nejblíže, ji zaostala o 55,80! Nelze než zatleskat Chenovi za složitost dovedností v tomto sportu. Bronz si odnesla malajská Pandelela Rinong Pamg.

Dráha

V mužské atletice na 800 metrů získal keňský David Lekuta Rudisha zlatou medaili poté, co vytvořil nový světový rekord ve sportu 1: 40,91 (překonal svůj vlastní starý rekord). Osmnáctiletý Nigel Amos z Botswany získal stříbro za 1: 41,73, čímž vytvořil nový národní rekord. Keňan Timothy Kitum vyzvedl pro zemi další medaili - bronz - za 1: 42,53. Zatímco někteří z nás nemohou ráno běžet pro autobus, tito sportovci vytvářejí světové rekordy. Vybarvěte nás v úžasu.

Den plný zážitků, spousta medailí. Zvláštní výkřik našim kanadským dámám a rekordmanům, vysoké pětky všude kolem! Názory?

Foto s laskavým svolením Kanadského olympijského výboru. Fotograf: Mike Ridewood