Missy Franklinová jde dnes večer plavat zlato - SheKnows

Zlatá medailistka Missy Franklinová doufá ve své druhé zlaté medaile dnes večer. Tentokrát to dělá se svým týmem ve štafetě 4 × 200.

Missy Franklinová plave zlato
Související příběh. Tým GB: 6 věcí, které byste měli vědět o týmu olympijských her 2016

Missy FranklinováPouhý den po vzájemném soutěžení se americké spoluhráčky Missy Franklin a Allison Schmitt dnes večer spojí ve štafetě žen 4 × 200.

"Dnes večer na NBC se Missy Franklinová snaží získat druhou zlatou medaili - celkově třetí medaili," řekl zástupce sítě.

Franklin již získala zlatou medaili v běhu na 100 metrů žen a doufá, že dnes večer získá své druhé zlato.

Franklina a Schmitta doplní plavci Dana Vollmer a Shannon Vreeland. Vollmer také již získal zlatou medaili na londýnských hrách 2012. Podle serveru Yahoo! Sport, je také tréninkovým partnerem Michael Phelps.

Pánský plavec Michael Phelps a zbytek amerického mužského plaveckého týmu získal v úterý večer zlatou medaili ve štafetě mužů na 4 × 200.

Phelps a spoluhráč Ryan Lochte zítra večer se také vraťte do bazénu na 200 metrů individuální směs. Ale tentokrát z nich budou opět konkurenti. A bude to docela velká soutěž.

"Phelps je úřadující olympijský vítěz a Lochte je úřadující mistr světa a současný držitel světového rekordu," uvedla NBC. "Phelps na Trials štípal Lochte o méně než desetinu sekundy."

Lochte a Phelps budou v Londýně hrát podruhé, soutěž, kterou Lochte vyhrál naposledy. Phelps může mít tentokrát výhodu, protože Lochte má další závod, 200 metrů zpětný zdvih, jen 30 minut před směsí.

Pokud se mu však daří, závody by mohly vést k skvělému dárku k narozeninám Ryan Lochte, kterému je v pátek 28 let.

Missy Franklin bude také zítra soutěžit na 100 metrů volný způsob. Sedmnáctiletý plavec soutěží na této olympiádě celkem sedm akcí. Dnešní událost bude její čtvrtou.

Se třemi medailemi z těchto čtyř událostí je Franklin jistým novým žhavým názvem pro budoucnost amerického plavání.