Zlato pro Kanadu na olympijských hrách v Londýně 2012! - Ví

instagram viewer

Kanaďané dostávají své klobouky a svrhávají své vždy tak skromné ​​chování (i když jen na jeden den), aby oslavte konečně zachycení zlaté medaile na olympijských hrách v Londýně 2012 ve sportu, který nás nutí skákat radostí - doslova!

Zlato pro Kanadu v Londýně
Související příběh. Tým GB: 6 věcí, které byste měli vědět o týmu olympijských her 2016

Rosannagh MacLennan soutěží v ženských trampolínách v Londýně 2012Zlato pro Kanadu!

Kanaďané skákají radostí poté, co Rosie MacLennanová vyhrála kanadské první olympijský zlatá medaile v Londýně! 23letá-jejíž rodné město je King City, Ontario, ale v současné době žije v Torontu, Ontario-působivě předvedla své skákání, přesnost a dovednosti summersault, když se jí podařilo dosáhnout skóre 57,305 a porazit konkurenty Huang Shanshan a He Wenna z Číny, kteří získali stříbro a bronz medaile. Řekla Rosie Olympiáda CTV že byla z výhry ohromená, ale s výsledky byla samozřejmě nesmírně spokojená.

"Je to neuvěřitelný pocit, je to splněný sen." Jediná věc, která by to zlepšila, je, kdyby tam se mnou stála Karen [Cockburn], “říká Rosie. Olympiáda CTV.

click fraud protection

Přestože byla kanadská a trampolínová extradonnaire Cockburnová - která v minulosti získala tři medaile za trampolínu - naštvaná, že se dostala na čtvrté místo, přestože CTV že si byla jistá, že by dosáhla na třetí místo, říká, že je pro Rosie opravdu šťastná a že „je pro Kanadu dobré získat zlatou medaili“.

V tom má pravdu. Nyní, když Kanada získala zlato, doufáme, že to odtud bude pokračovat - držme si palce!

Bolting k vítězství

Jeho jméno je docela trefné - opravdu to dělá!

Ať už jste ze Severní Ameriky, Evropy nebo Asie, je pravděpodobné, že jste byli nadšení, když jste zjistili, zda se muž přezdívaný jako „nejrychlejší muž na Zemi“ dostal do semifinále závodu na 100 metrů. Usain samozřejmě nepostoupil do semifinále a v rozjížďce prvního kola vyhrál 10,09 podruhé. Pětadvacetiletého běžce doplní Jamajčan Yohan Blake, Američan Tyson Gay a Kanaďan Justyn Warner. Určitě sledujte zítra semifinále a sledujte obrazovku, protože tihle kluci běhají rychle!

Ryan Cochrane získává stříbrnou medaili na 1500 m volný způsobRyan se proplaval až ke stříbru

Přesuňte se přes Michaela Phelpsa, nyní fandíme Ryanovi Cochranovi! Vlastně můžeme fandit oběma, ale Kanaďané jsou hrdí na to, že plavci narozenému ve Victorii se dnes podařilo vybojovat vytouženou stříbrnou medaili v disciplíně mužů na 1500 metrů. Ryan, který získal bronz na olympijských hrách v roce 2008, skončil časem 14: 39,63 a porazil Oussamu Mellouliho z Tuniska, který skončil třetí. Jako první přišel Sun Yang z Číny. Páni, Kanada získala 4 medaile na akcích spojených s vodou. Je dobré vědět, že jsme dobří na souši i ve vodě!

Fotografie s laskavým svolením Kanadského olympijského výboru. Fotky Rosie MacLennanové a Ryana Cochranea od Mike Ridewooda.

Kanada je v tom, aby ji vyhrála v Londýně 2012!