Proč byl Carole a Pippa Middletonovi odepřen vstup do wimbledonského VIP boxu – SheKnows

Být královským příbuzným vám v životě jistě zaručuje určitá privilegia. Od té doby, co se vdala princ William v roce 2011, Kate Middletonové rodina získala přístup k některým exkluzivním akcím, objevila se na balkoně Buckinghamského paláce a dostalo se jim královského zacházení, když jste venku. Ale to neznamená, že jejich nad všechna pravidla musíme my, spoluobčané, dodržovat.

matka Kate, Carolea mladší sestra, Pippa, byli údajně jednou zabráněno sedět ve VIP zóně Wimbledon a nuceni místo toho sedět s běžnými lidmi. Podle pravidel tenisového turnaje by Middletonovi měli mít přístup k některým ze 74 míst v Royal Box Center Court. Rodina tam byla viděna po boku Kate, prince Williama a dalších královské rodiny během let. V roce 2017 však Carole a Pippa tento přístup údajně udělen nebyl.

Pippa Middletonová
Pippa Middleton se účastní finále mužů na tenisovém mistrovství Wimbledon 2019.Obrázky Neila Mockforda/GC

Jak se ukázalo, Middletonovi údajně zlomili velmi důležité vládnout ve Wimbledonu — dochvilnost. Přísná politika boxu údajně uvádí, že opozdilcům není povolen vstup, takže kdy

Pippa a Carole Když se objevil zápas britské tenisové hvězdy Andy Murray ve čtvrtém kole proti francouzskému hráči Benoit Paire, bylo to obrovské ne-ne. Místo toho musela dvojice údajně sedět za boxem na běžných sedadlech, což, přiznejme si to, také není tak špatné!

Vzhledem k tomu, že letošní turnaj ve Wimbledonu začíná, můžeme pravděpodobně očekávat, že královské rodiny a Middletonové zaujmou své místo v Royal Box vedle některých dalších slavných tváří. Doufejme, že letos všichni hosté dorazí včas.

Než půjdete, klikněte tady vidět všechny nejlepší vlasy Kate Middletonové jako královské.