Princezna Anne vzpomíná na hlavní jezdecké vítězství dcery Zary – SheKnows

instagram viewer

princezna Anne dává velké hrdé mámě vibrace a každá máma – královská i nekrálovská – se bude moci ztotožnit.

Ve středu se 72letá královská zúčastnila zahajovacího ceremoniálu jezdeckého festivalu CHIO v německých Cáchách, během kterého pronesla krátký projev k zahájení jezdecké akce. "Je opravdu potěšením být dnes večer zpět v Cáchách," řekla princezna Royalová, když se zmínila o svém dřívějším pobytu v této oblasti během Světových jezdeckých her 2006 FEI.

Fotografie od JOCHEN LUEBKE/DDP/AFP prostřednictvím Getty Images.

dcera Anny, Zara Tindall (rozená Phillipsová) nejen že závodila v roce 2006, ale stala se i mistryní světa ve všestrannosti poté, co vyhrála zlato v kategorii jednotlivců a stříbro v týmové soutěži. Royal vtipkoval: „Byla to samozřejmě napjatější situace, když jsem tu byl naposledy, když jsem sledoval, jak moje dcera soutěží ve svém posledním parkurovém kole, než se stala mistryní světa. To je mnohem snazší,“ dodala vtipně, čímž vystihla ten intenzivní, nervy drásající pocit, který rodiče zažívají, když jejich dítě soutěží v … no, v čemkoli.

click fraud protection

Princezna Royal byla také přítomna u stříbrného vítězství Zary v roce 2012 ve třídenním všestranném sportu na olympijských hrách a během slavnostního předávání cen mohla korunovat svou dceru. Sama Anne startovala na olympijských hrách v roce 1976 a stala se první královskou, které se to podařilo.

Foto Alex Livesey/Getty Images.

Kromě jezdecké kariéry její matky se Zary otec, kapitán Mark Phillips, také těšil úspěchům v jezdeckých sportech. Jeho postavení zlatého olympijského medailisty a jezdce mistra světa jistě přispělo k lásce Zary ke koním, jezdectví a také soutěžení.

to není žádné tajemství královna Alžběta byl také extrémně vášnivý pro koně — a láska ke všemu jezdeckému musí být ve windsorské krvi.

Princ z Walesu se účastní otevření Reubenova domu Centrepoint, nového vývoje, který tvoří klíčovou část Program nezávislého života organizace pro boj proti bezdomovectví mládeže v Peckham, Londýn, Spojené království, dne 13. 2023
Související příběh. Velmi medializovaný výlet prince Williama do Aberdeenu neproběhl přesně tak, jak palác plánoval

Než půjdete, podívejte se na tyto celebrity, které jsou posedlý koňmi.