Výsledky žraločích závodů Michaela Phelpsa jsou konečně tady - SheKnows

instagram viewer

Pamatuji si, když Michael Phelps odešel do důchodu a pak se nudil, takže se rozhodl závodit se žralokem? Výsledky těchto závodů jsou k dispozici a je tu vítěz.

Michael Phelps, Simone Biles
Související příběh. Michael Phelps vysvětluje, proč Simone Biles nemusí být „opravena“

Více: 7 programů žraločího týdne, které byste ve skutečnosti měli sledovat

Jestli tomu můžeš vůbec věřit, the Michael Phelps prohrál s velkým bílým žralokem. Bummer. Závod se konal v neděli, první den Discovery ChannelVždy očekávané Týden žraloků. Phelps a žralok se postavili proti sobě ve vodách Kapského Města v Jižní Africe.

Okamžik slávy pro #TeamShark!!! #PhelpsVsShark#Týden žralokůpic.twitter.com/NWYp1CwiRa

- Týden žraloků (@SharkWeek) 24. července 2017

Více: I když Michael Phelps hovoří o hlouposti Ryana Lochteho, stále mizíme

Abychom si vyjasnili průběh závodu, Phelps a žralok ve skutečnosti neplavali bok po boku v oceánu, i když Discovery Channel opravdu vypadal, jako by měli krk a krk. Třiadvacetinásobný olympijský vítěz, který vyhrál zlatou medaili, plaval vedle simulace žraloka ve stejné oceánské vodě na 100 metrů v jinou dobu. Myslím, že je to spravedlivé, protože nechceme, aby byl Phelps v živé televizi napaden velkým bělochem. Twitter ale nebyl nutně šťastný, že to byla jen simulace.

click fraud protection

Ukázalo se, že „Michael Phelps závodí se žralokem“ byl ve skutečnosti jen „Michael Phelps plave sám a pak svůj čas porovnává s časem žraloka“.

- Gary Parrish (@GaryParrishCBS) 24. července 2017

Více: 16 Michael Phelps #PhelpsFace Memes hodný zlaté medaile

Žralok skončil o celé dvě sekundy před Phelpsem, přičemž finální časy na 100 metrů pomlčky přišly na 36,1 s a 38,1 s. Dalo se to však předpovědět, protože průměrná rychlost plavání velkého bílého žraloka je 25 mph a Phelpsova celková nejvyšší rychlost v záznamu je 6 mph. Mistrovský plavec měl nějakou pomoc, ale měl na sobě neopren podobný žraločí kůži a monoploutev, aby bylo alespoň trochu možné vyhrát. Bohužel to nemělo být.

Myslím si však, že gratulace jsou pro Phelpse na místě. Být tak dobrý v plavání, že můžete říci: „Byl jsem požádán, abych závodil se žralokem v živé televizi,“ je rozhodně chladnější, než cokoli, co většina z nás může kdy tvrdit.