Олімпіада в Лондоні 2012: Ранні перемоги та нові рекорди - SheKnows

instagram viewer

Що ж, ви виграєте, а дещо програєте. Насичений день на Олімпіаді в Лондоні сьогодні. Ось переможці, переможені та рекордсмени.

Олімпіада в Лондоні 2012: Ранні перемоги і
Пов’язана історія. Команда Великобританії: 6 речей, які потрібно знати про команду Олімпіади -2016
Олімпійська збірна Канади з восьми чоловік 2012 року

День ще не минув, а рекорди вже побиті, на горизонті мерехтить надія і зазнано багато поразок…

І ці поразки, безумовно, відчувалися на канадській землі. Сьогодні у нас немає медалей, люди. Але давайте тримати підборіддя, а? Ось підсумок кращого з найкращого з третього дня.

Наша восьма канадська веслувальна чоловіча вісімка сьогодні справилася блискуче. Після того, як у суботу вони посіли четверте місце в турнірі, ми не думали, що вони сьогодні пройдуть далеко у повторній серії, але ця команда сповнена сюрпризів. Хлопці посіли друге місце з виступом 5: 27,41, поступившись Великій Британії з часом 5: 26,85. Третє - Нідерланди. Фінал відбудеться у середу, тож слідкуйте за оновленнями.

Сьогодні наші сусіди на півдні похитнули волейбольний майданчик. Жіноча збірна кинула Бразилію на землю, вигравши три з чотирьох сетів. Бразилія відстала в першому сеті, виграла третій, але дозволила команді США вести шоу весь час. П’ятірки виступають за Destinee Hooker та Jordan Larson з Team USA за те, що вони вдарили серйозним прикладом.

click fraud protection

Побивши рекорд, британська жіноча команда з подвійного черепу розбила Олімпійська рекорд, встановлений Німеччиною близько 20 років тому, на п’ять секунд, коли вони закінчили свою гонку за 6: 44.33. На другому місці опинилася Нова Зеландія. Кім Ун Гук з "ДНР" завоював золоту медаль у важкій атлетиці вагою 62 кілограми серед чоловіків, урвав 153 кілограмів, а потім чистий ривок у 174 кілограми, загалом 327 кілограмів - зламавши обидва світ та Олімпійські рекорди.

Це наші основні моменти; ще попереду. У вас є улюблені моменти Ігор? Поділіться!

Фото канадської гребної команди люб'язно надано Олімпійським комітетом Канади. Знято Джейсоном Ренсом.